پیام رئیس مرکز آموزش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

سپاس خدایی را که نخستین آموزگار بشریت است و اسماء خویش را در مکتب عشق به آدم تعلیم داد و رسولان را با کتاب و حکمت و شریعت به سوی مردم فرستاد تا خلایق را هدایت نموده و قلوب آنان را به گوهر تزکیه بیارایند.
طلوع خورشید علم آموزی در صبحدم آغازین روز ماه مهر یادآور و نشانگر شروع دورانی از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت است و تقارن شروع سال تحصیلی با ماه محرم و هفته دفاع مقدس، اتفاق مبارکی است و آموختن را با رشادت های سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و شهد شیرین ایثار و شهادت، مزین می کند. دانشگاه ها وظیفه سنگین تربیت افراد و بلکه تربیت یک ملت را بر عهده دارند، تعلیم و تربیتی که سرنوشت کشورها را رقم زند و دستیابی به توسعه و پیشرفت، از آن کشوری است که در تولید و به کارگیری علوم مقتدر باشد و رهبر معظم انقلاب اسلامی، بارها بر سهم دانشگاه ها در مدیریت کشور تاکید فرموده اند و با این طرز تلقی می توان گفت دانشگاه ها، سنگرهای دفاعی یک کشور هستند.
پیشرفت و توسعه جامعه به دست دانشگاهیـان به وجود می آید، این امر مستلزم وجود اساتید دلسوز، مجرب، توانمند و دانشجویان خلاق و پر تلاش، جویای علم و مسئولین و کارکنان متعهد، همراه با سعه صدر در برخورد با دانشجویان عزیز می باشد.
آغاز سال تحصیلی جدید را به اساتید محترم که طلایه داران علم هستند و کارکنان دانشگاه و دانشجویان، به ویژه دانشجویان جدید الورود تبریک و تهنیت عرض می کنم و حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی، ماه شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همه مسلمانان جهان به ویژه به ساحت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) و دانشگاهیان عزیز تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای همه ی این عزیزان سعادت دنیا و آخرت را مسئلت می نمایم. امید است به فضل الهی، در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی و علم اندوزی، تلاش مضاعف نموده و در آینده با علم و معرفت بیشتر در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی مثمر ثمر باشیم. همچنین امید است دانشجویان گرامی جدیدالورود در سال تحصیلی پیش رو با تلاش، کوشش و انگیزه‌ والای دانش طلبی، در جهت ارتقای سطح علمی و تعمق باورهای دینی و توانایی های فرهنگی گامهای موثری بر‌دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir