آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی

۱_۱۰_۱۴۹۴۰۸۵۳۶۹۲۰۵_پوستر-ثبت-نام-سیزدهمین-جشنواره-قرآن-و-عترت-م
سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی در دو سطح استانی و کشوری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می‌شود، که مرحله استانی جشنواره در خرداد و تیر ماه ۹۶ و مرحله کشوری جشنواره در شهریورماه ۹۶ در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.این جشنواره در سطوح دانشجویان، مدرسان و کارکنان برگزار خواهد شد.
جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در هفت بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، کتابخوانی، فناوری، ادبی و هنری و در ۳۴ رشته برگزار می شود.

بخش شفاهی شامل قرائت به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل، حفظ دو جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ بیست جزء، حفظ کل، دعا و مناجات خوانی، اذان و تواشیح است.

بخش کتبی این جشنواره نیز شامل رشته های مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، احادیث اهل بیت(ع)، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام و پرسمان قرآنی است.

بخش پژوهشی شامل مقاله قرآن وعترت، ایده قرآنی، کارآفرینی قرآنیبخش فناوری رشته های تولید نرم افزار و اپلیکیشن قرآنی و کانال شبکه های مجازی قرآنی است.

بخش کتابخوانی نیز در رشته های بررسی و نقد کتاب و تلخیص کتاب برگزار خواهد شد.

بخش ادبی جشنواره نیز شامل رشته های شعر، داستان نویسی، نمایشنامه‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی و بخش هنریشامل رشته های خوشنویسی، نقاشی، عکس، تذهیب، فیلم کوتاه، معرق ومنبت و طراحی پوستر است.
جشنواره در سطح مدرسان و کارکنان نیز در دو بخش کتبی و پژوهشی برگزار می شود. بخش کتبی در رشته های مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم و در بخش پژوهشی در رشته مقاله قرآن و عترت و بررسی و نقد کتاب برگزار می شود.

مهلت ثبت‌نام در این جشنواره ۳۱ خرداد ماه است و ثبت‌نام از طریق پایگاه ایتنرنتی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.irصورت می‌پذیرد.

 

یک دیدگاه

  1. عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir