آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی

۱_۱۰_۱۴۹۴۰۸۵۳۶۹۲۰۵_پوستر-ثبت-نام-سیزدهمین-جشنواره-قرآن-و-عترت-م
سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی در دو سطح استانی و کشوری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می‌شود، که مرحله استانی جشنواره در خرداد و تیر ماه ۹۶ و مرحله کشوری جشنواره در شهریورماه ۹۶ در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.این جشنواره در سطوح دانشجویان، مدرسان و کارکنان برگزار خواهد شد.
جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در هفت بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، کتابخوانی، فناوری، ادبی و هنری و در ۳۴ رشته برگزار می شود.

بخش شفاهی شامل قرائت به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل، حفظ دو جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ بیست جزء، حفظ کل، دعا و مناجات خوانی، اذان و تواشیح است.

بخش کتبی این جشنواره نیز شامل رشته های مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، احادیث اهل بیت(ع)، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام و پرسمان قرآنی است.

بخش پژوهشی شامل مقاله قرآن وعترت، ایده قرآنی، کارآفرینی قرآنیبخش فناوری رشته های تولید نرم افزار و اپلیکیشن قرآنی و کانال شبکه های مجازی قرآنی است.

بخش کتابخوانی نیز در رشته های بررسی و نقد کتاب و تلخیص کتاب برگزار خواهد شد.

بخش ادبی جشنواره نیز شامل رشته های شعر، داستان نویسی، نمایشنامه‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی و بخش هنریشامل رشته های خوشنویسی، نقاشی، عکس، تذهیب، فیلم کوتاه، معرق ومنبت و طراحی پوستر است.
جشنواره در سطح مدرسان و کارکنان نیز در دو بخش کتبی و پژوهشی برگزار می شود. بخش کتبی در رشته های مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم و در بخش پژوهشی در رشته مقاله قرآن و عترت و بررسی و نقد کتاب برگزار می شود.

مهلت ثبت‌نام در این جشنواره ۳۱ خرداد ماه است و ثبت‌نام از طریق پایگاه ایتنرنتی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.irصورت می‌پذیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir